biathlon.pomorskie.pl


Idź do treści

IX SPIROS - WYNIKI

SPIROS > IX SPIROS 2013

IX SPIROS

Gdyński Maraton na Orientację

Gdynia, 15 - 16 marca 2013 r.

MAPY


TRASA ROWEROWA
TR 50


TRASA ROWEROWA
TR 20


TRASA PIESZA
TP 42


TRASA PIESZA
TP 22


TRASA PIESZA
TP 15

   

WYNIKI

     
   

TRASA PIESZA

TP 42

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TP42/11

Andrzej Buchajewicz

MCkwadrat

66

700

2

TP42/7

Krzysztof Nowak

S-towarzysze

66

748

3

TP42/3

Paweł Ćwidak

SKPT Gdańsk

66

760

4

TP42/6

Jarosław Bartczak

orientus

66

786

5

TP42/12

Krzysztof Borowiec

BORÓWKI

65

905

6

TP42/13

Marcin Hippner

Kosmate pały Gandalfa

64

997

7

TP42/9

Kamila Truszkowska,
Witold Noga

---

64

1009

8

TP42/8

Karol Wroński

Wrona

53

977

9

TP42/17

Sławomir Szczęsny

Gdańsk

47

568

10

TP42/10

Łukasz Mazur, Marcin Szafrański

Orły i Huzary

42

922

11

TP42/18

Jan Kozłowski

Gdańsk

34

995

12

TP42/5

Wojciech Piwakowski

Fidelio

33

514

13

TP42/4

Jarosław Staniak

Czekam na Ciebie

31

791

14

TP42/2

Krzysztof Powajbo

Kasztel 6

21

643

15

TP42/15

Tadeusz Socha

---

20

606

16

TP42/14

Bartosz Grudzień

Go Go Grudi!

16

667

17

TP42/16

Przemysław Kledzik

Oliwa

12

609

   

TRASA PIESZA

TP 22

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TP22/1

Rafał Jasiński

33 dr OP

23

372

2

TP22/11

Adam Pesta

Pidrina

23

407

3

TP22/10

Łukasz Romanowski

Alpa!

23

460

4

TP22/7

Piotr Kopacz

Scump

23

525

5

TP22/15

Michał Janik,
Jacek Jasiński

Sacra Corona Unita

23

568

6

TP22/6

Grzegorz Cichowski,
Joanna Cichowska

Les sabots vieux

23

582

7

TP22/20

Michał Roczyński,
Maciej Bogdański

Damavand

23

606

8

TP22/18

Jan Wruck

Widzę światło na końcu tunelu

23

609

9

TP22/19

Mariusz Czajka

Mario

23

650

10

TP22/9

Piotr Pelpliński,
Andrzej Jarmołowski

Biegam Bo Lubię

21

582

11

TP22/4

Radosław Laskowski,
Rafał Buczek

KS PIDRINA

19

449

12

TP22/16

Łukasz Hebanowski

Bronheba

19

540

13

TP22/14

Andrzej Olejniczak,
Bartosz Olejniczak,
Piotr Plicht

Po trupach do Celu

17

408

14

TP22/13

Artur Turowski, Adam Zdankowski

Zarząd Dróg i Zieleni. Sprzedam Honde

10

308

15

TP22/12

Łukasz Radomski,
Michał Swiatczak

Słoneczny patrol

10

318

16

TP22/2

Piotr Falitarski

Estel

10

440

17

TP22/8

Zbigniew Korduła

RZ

10

441

   

TRASA PIESZA

TP 15

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TP15/1

Romuald Miszewski

Rum(i)ak

16

221

2

TP15/6

Mariusz Lesniowski

Mario

16

253

3

TP15/7

Tomasz Szot,
Tomasz Jankowski

Harpagan

16

321

4

TP15/15

Laura Muszka,
Daniel Czaja

Gdańsk

15

317

5

TP15/8

Andrzej Kubiak,
Maria Kubiak,
Jagoda Kubiak,
Tomasz Strosin

Janowo

15

341

6

TP15/13

Andrzej Nowak

FN TEAM

14

234

7

TP15/4

Szymon Kempa,
Mariusz Chomik

raz-dwa-trzy

14

314

8

TP15/12

Iwona Brill, Piotr Sawrycki

Piękny i Bestia

14

348

9

TP15/14

Piotr Sułkowski

Gdańsk

14

352

10

TP15/10

Anna Dettlaff

GDAKK

13

325

11

TP15/3

Iwona Frąckiewicz,
Łukasz Grodecki

Iwoluk

12

312

12

TP15/5

Magdalena Matczak,
Zofia Matczak

Na Szago

10

277

13

TP15/9

Krzysztof Kochanowicz, Tomasz Kmieć,
Patryk Gumiński,
Jacqueline Boleska,
Joanna Wiewiórowska

1 Płk. Rozpoznania II LO Sopot

10

358

14

TP15/11

Katarzyna Żurawicka,
Michał Benkowski

Spacerkiem

8

284

15

TP15/2

Barbara Świerzko, Małgorzata Brzostowska

Wyjdzie w praniu

NKL

---

   

TRASA ROWEROWA

TR 20

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TR20/3

Tomasz Jeżewski,
Dariusz Wiśniewski

DTT

20

294

2

TR20/7

Adam Kot

29vsCX?

18

283

3

TR20/5

Piotr Morawski

---

18

288

4

TR20/8

Robert Biedunkiewicz

KOHORTA K. WIELGUSA

13

276

5

TR20/2

Arkadiusz Witer,
Bartosz Kucharski

Grupa Ludwika Asicy

11

260

6

TR20/4

Paweł Pruszkowski

Zorganizowana Grupa... Rowerowa

10

304

   

TRASA ROWEROWA

TR 50

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TR50/8

Adam Świeca,
Piotr Habaj,
Michał Dąbrowski

Cyklo Team

53

473

2

TR50/5

Rafał Adametz,
Olgierd Tracz

Navigatoria/Non-stop Traczer

43

446

3

TR50/4

Bartłomiej Bober

KOBYLNICA

39

367

4

TR50/1

Michał Gruba,
Marcin Doppke,
Marcin Trzepałka

Perła Team

33

472


Powrót do treści | Wróć do menu głównego