biathlon.pomorskie.pl


Idź do treści

VII SPIROS - WYNIKI

SPIROS > VII SPIROS 2011

VII SPIROS

Gdyński Maraton na Orientację

Gdynia, 11 - 12 listopada 2011 r.

WYNIKI

TRASA PIESZA "A" - 42 KM

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

PKT

KARA

CZAS

1

ĆWIDAK

PAWEŁ

Gdańsk

0

0

747:18

2

KLIMOWICZ

MAREK

Gdynia

0

0

747:18

3

BOROWIEC

KRZYSZTO

Gdańsk

0

40'

858:14

4

SKUZA

PIOTR

Gdynia

0

40'

859:35

5

PIWAKOWSKI

WOJCIECH

Gdańsk

-2

40'

599:48

6

KOZŁOWSKI

JAN

Gdańsk

-10

40'

953:40

7

JANKOWSKA

JOANNA

Gdynia

-11

40'

735:30

8

TENDERENDA

JACEK

Gdynia

-11

40'

635:41

9

FRAŃCZAK

ANDRZEJ

Gdynia

-15

40'

371:00

10

SIBIŃSKI

ŁUKASZ

Wejherowo

-15

40'

411:00

-

STĘPIEŃ

BARTŁOMIEJ

Gdańsk

-

-

NKL

-

TWARUŻEK

WOJCIECH

Koleczkowo

-

-

NKL

TRASA PIESZA "B" - 21 KM

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

PKT

KARA

CZAS

1

KOPACZ

PIOTR

Gdynia

0

40'

470:00

2

FLOREK

TOMASZ

Gdynia

0

0'

569:44

3

NIKONOWICZ

ADRIAN

Gdańsk

0

O'

569:48

4

CHMIEL

ADRIAN

Gdynia

-1

40'

456:30

5

CHMIEL

SYLWIA

Gdynia

-1

40'

456:30

6

SZULC

ADAM

Władysławowo

-1

40'

458:40

7

ROMAN

KRZYSZTOF

Wejherowo

-1

40'

458:40

8

KOSSAKOWSKA

KATARZYNA

Gdynia

-1

40'

458:40

9

KOSSAKOWSKI

ADAM

Gdynia

-1

40'

458:40

10

TELEŻYŃSKI

JAN

Gdynia

-2

40'

491:30

11

PIASECKI

JULIUSZ

Gdynia

-2

40'

491:30

12

FILITARSKI

PIOTR

Gdynia

-3

40'

636:18

13

MIĄSKO

MARCIN

Gdynia

-3

40'

636:18

14

WOCIAL

TOMASZ

Gdynia

-3

40'

636:19

15

SZATKOWSKI

MARIUSZ

Gdynia

-4

40'

386:40

16

POWAJBO

KRZYSZTOF

Gdynia

-4

40'

386:41

17

MAŁECKA

MAGDA

Gdynia

-4

40'

488:21

18

KACZYŃSKI

WITOLD

Gdynia

-4

40'

488:21

19

SZYPEN

OLAF

Słupsk

-5

40'

514:23

20

PACZKOWSKI

KONRAD

Słupsk

-5

-

514:23

-

WALC

WIKTOR

Gdynia

-

-

NKL

-

KIJKO

ADRIANNA

Gdańsk

-

-

NKL

-

JAKUBOWSKI

GRZEGORZ

Sopot

-

-

NKL

-

SAWISKI

OSKAR

 

-

-

NKL

TRASA PIESZA "C" - 10.5 KM

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

PKT

KARA

CZAS

1

JAROCKI

MICHAŁ

Gdańsk

0

0'

133:12

2

ADAMETZ

RAFAŁ

Sopot

0

0'

191:00

3

WASILEWSKI

MATEUSZ

Gdańsk

-1

20'

262:44

4

WASILEWSKI

MIKOŁAJ

Gdańsk

-1

20'

262:44

5

GRODECKI

ŁUKASZ

Gdańsk

-1

20'

319:35

6

ZABOROWSKA

JUSTYNA

Gdańsk

-3

20'

319:35

7

GRACZYK

MICHAŁ

Gdańsk

-3

20'

366:20

8

HULICZ

ŁUKASZ

Gdańsk

-3

20'

366:21

9

GRACZYK

KAROLINA

Gdańsk

-3

20'

366:22

10

ŁYBACKA

AGATA

Gdynia

-3

20'

366:23

11

ŁYBACKI

TOMASZ

Gdynia

-3

20'

366:24

12

NOGALSKA

KATARZYNA

Gdańsk

-3

20'

366:25

13

PASTWA

KRZYSZTOF

Gdynia

-3

20'

372:10

-

WASILEWSKI

KRZYSZTOF

Gdańsk

-

-

NKL

TRASA ROWERAOWA "A" - 42 KM

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

PKT

KARA

CZAS

1

BOBER

BARTŁOMIEJ

Kobylnica

-2

0'

353:50

2

MYDLARSKI

JAROSŁAW

Gdynia

-2

30'

380:45

3

SZOT

TOMASZ

Gdańsk

-2

60'

422:00

4

JANKOWSKI

TOMASZ

Gdańsk

-3

60'

421:45

5

PWAKOWSKI

ANDRZEJ

Gdańsk

-9

60'

416:30

6

POTOCKI

MIROSŁAW

Gdynia

-9

60'

421:35

7

POLASZ

JACEK

Reda

-10

60'

355:18

8

PIEŃKOWSKI

MACIEJ

Gdańsk

-10

60'

329:34

9

WINIARSKI

ANDRZEJ

Suchy Dwór

-10

60'

355:27

10

PASTUSZAK

TOMASZ

Gdańsk

-11

60'

357:03

11

PUCHALSKI

MAREK

Gdynia

-11

60'

395:35

12

ULICKI

WOJCIECH

Gdynia

-12

60'

401:18

13

WAJS

ZBIGNIEW

Gdynia

-12

60'

401:18

TRASA ROWEROWA "B" - 21KM

MIEJSCE

NAZWISKO

IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

PKT

KARA

CZAS

1

ADAMETZ

RAFAŁ

Sopot

-1

60'

297:50

2

WIŚNIEWSKI

DARIUSZ

Gdynia

-1

60'

299:01

3

BIEDUNKIEWICZ

ROBERT

Gdynia

-1

60'

299:45

4

POBŁOCKI

KRZYSZTOF

Rumia

-5

60'

324:40

5

HINC

JAN

Rumia

-5

60'

343,09

-

RADCZUK

MARCIN

Tuchom

-

-

NKL

-

KARPIŃSKI

DANIEL

Gdańsk

-

-

NKL


Powrót do treści | Wróć do menu głównego