biathlon.pomorskie.pl


Idź do treści

VIII SPIROS 2012

SPIROS > VIII SOIROS 2012

IX SPIROS

Gdyński Maraton na Orientację

Gdynia, 16–17 listopad 2012 r.



   

WYNIKI

     
   

TRASA PIESZA

TP 42

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TP42/1

Jarosław Bartczak

Orientus

50

569

2

TP42/4

Andrzej Buchajewicz

MCkwadrat

50

570

3

TP42/3

Krzysztof Borowiec

BORÓWKI

50

690

4

TP42/8

Kamila Truszkowska,
Witold Noga

---

50

851

5

TP42/7

Adam Grześkowiak,
Maciej Zakrzewski

ZeroPituPitu

41

881

6

TP42/5

Bartłomiej Dalecki,
Łukasz Gliszczyński,
Dariusz Mrozowski

ZwiSAm

36

735

7

TP42/2

Jan Kozłowski

Włóczykij

19

651

8

TP42/6

Przecinak 77

Marek Pykałów

11

386

   

TRASA PIESZA

TP 22

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TP22/12

Adam Pesta

AP

24

322

2

TP22/15

Rafał Adametz

Navigatoria Adventure Racing Team

24

355

3

TP22/21

Patryk Bieliński

Gdynia

24

374

4

TP22/13

Rafał Jasiński

33 dr OP

24

391

5

TP22/14

Radosław Laskowski,
Artur Semsch

KS Pidrina

24

456

6

TP22/20

Piotr Dudojć,
Marcin Stencel

---

24

460

7

TP22/6

Anna Dulko,
Łukasz Grodecki

Korpiklaani

24

476

8

TP22/17

Piotr Kopacz

---

24

481

9

TP22/4

Szymon Miotk,
Beata Gryszpanowicz,
Piotr Pelpliński

Biegam Bo Lubię

23

524

10

TP22/24

Marek Markowski

---

21

486

11

TP22/8

Piotr Falitarski

Włóczykij

21

502

12

TP22/2

Krzysztof Powajbo,
Mariusz Szatkowski

Kasztele

21

519

13

TP22/18

Zbigniew Korduła

Gdańsk

21

527

14

TP22/16

Adam Augustyniak,
Jordan Stańczyk

gringo.pl

20

529

15

TP22/11

Robert Janus

mc2

19

457

16

TP22/1

Witold Kaczyński

Gdynia

16

454

17

TP22/9

Małgorzata Gernand,
Jakub Woźniak,
Adam Kosakowski

ratownicy

13

372

18

TP22/22

Karol Kosicki

Gdynia

11

491

19

TP22/5

Andrzej Górecki

Piki

10

324

20

TP22/10

Dominika Rączkowska, Katarzyna Huńko,
Magda Matczak

Łosie w kosmosie

6

386

21

TP22/23

Paweł Nawrot,
Jacek Tenderenda

Brygada kryzys

-40

604

   

TRASA PIESZA

TP 15

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TP15/3

Romuald Miszewski

Rumia

16

155

2

TP15/7

Maciej Kubiak,
Aleksandra Ryciuk

Dystrykt 13

16

252

3

TP15/4

Andrzej Frańczak

Gdynia

16

295

4

TP15/8

Paweł Benasiwicz

---

15

301

5

TP15/2

Anna Łagodzińska,
Krzysztof Mieloszyk

Jamniki

14

288

6

TP15/1

Michał Rzepczyk,
Sylwana Jastalska,
Alicja Rzepczyk

Suwalskie Sękacze

13

295

7

TP15/9

Lura Muszka,
Daniel Czaja,
Piotr Wójcik

---

12

287

8

TP15/6

Maciej Matejczuk,
Agnieszka Ruszkowska

Gdańsk

12

292

9

TP15/5

Andrzej Kubiak,
Maria Kubiak

Janowo

7

307

   

TRASA ROWEROWA

TR 20

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TR20/3

Piotr Morawski

Gdańsk

19

237

2

TR20/6

Tomasz Will

Gdynia

15

241

3

TR20/4

Łukasz Rybiński,
Wojciech Babiański

Straight ahead

13

215

4

TR20/1

Dariusz Wiśniewski

DW

13

232

5

TR20/8

Tomasz Jeżewski

---

13

233

6

TR20/5

Witold Ciesielski

turbo

12

232

7

TR20/2

Henryk Wożniak

Gdańsk

11

208

8

TR20/7

Mateusz Lipczyński

---

8

180

   

TRASA ROWEROWA

TR 50

   

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

TR50/15

Wojciech Paszkowski, Bartłomiej Bober

Krzalcykling

59

405

2

TR50/4

Tomasz Jankowski,
Tomasz Szot

Harpagan

53

405

3

TR50/8

Mirosław Potocki,
Marek Pachulski

Gdynia

53

418

4

TR50/10

Adrian Nikonowicz,
Robert Biedunkiewicz

KOHORTA K. WIELGUSA

51

405

5

TR50/7

Adam Świeca,
Igor Bereza,
Piotr Habaj

Przymorze Trójmiasto

47

411

6

TR50/3

Jacek Polasz

Reda

47

418

7

TR50/20

Adam Żuchliński

---

40

413

8

TR50/13

Uwe Raab,
Uwe Ampler

shawshank 45

38

356

9

TR50/9

Andrzej Piwakowski

PKO Harpagan

34

415

10

TR50/6

Marcin Doppke,
Marek Benasiewicz,
Michał Gruba

PerłaTeam

34

420

10

TR50/11

Łukasz Mazur

ORP Orzeł

43

420

12

TR50/14

Jan Hinc,
Krzysztof Pobłocki,
Rafał Falęck

Reda/Rumia/Gdynia

33

391

13

TR50/2

Arkadiusz Witer,
Jacek Kin

Grupa Ludwika Asicy

33

392

14

TR50/12

Michał Ostrowski

Klopsik w sosie żelkowym

30

414

15

TR50/19

Adam Piotrowski

---

28

397

16

TR50/17

Darek Rybakowski,
Beata Rybakowski,
Michał Mazur

Szybki i Wściekła

28

398

17

TR50/16

Beata Reszka,
Witold Reszka,
Arkadiusz Jeliński

WIT-NET

28

402

18

TR50/1

Darek Drapella

maratonypolskie.pl

27

425


Powrót do treści | Wróć do menu głównego