biathlon.pomorskie.pl


Idź do treści

X SPIROS - WYNIKI

SPIROS > X SPIROS 2013

X SPIROS

Gdyński Maraton na Orientację

Gdynia, 15 - 16 listopada 2013 r.

MAPY


TRASA ROWEROWA
TR 50


TRASA ROWEROWA
TR 20


TRASA PIESZA
TP 42


TRASA PIESZA
TP 25


TRASA PIESZA
TP 15

WYNIKI

TRASA PIESZA - TP 15

Miejsce

Nr zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

147

Romuald Miszewski

Rum(i)AK / Rumia

18

161

2

135

Tomasz Szot

PKO Harpagon / Gdańsk

18

169

3

136
137
138

Piotr Falitarski
Adam Siwik
Joanna Trawińska

Jeże W Lesie / Gdynia

18

246

4

164

Piotr Szczepanowski

Gdańsk / Katowice

18

253

5

150
151

Paweł Jakubowski
Beata Gryszpanowicz

bbl / Gdańsk

18

254

6

148
149

Maria Kubiak
Andrzej Kubiak

Rumia

18

255

7

139
141

Szymon Kempa
Radosław Popławski

272 / Gdynia

18

260

8

142
143

Mariusz Chomik
Tomasz Wyszyński

Idź Albo Giń / Gdynia

18

260

9

152
153

Maciej Kubiak
Aleksandra Ryciuk

Dystrykt 13 / Rumia

18

264

10

155
156

Piotr Spisak
Grzegorz Szawkało

RENK / Gdańsk

18

264

11

177
178
179

Jerzy Swirydczuk
Piotr Swirydczuk
Wojciech Swirydczuk

 

18

276

12

144
145

Iwona Frąckiewicz
Łukasz Grodecki

Iwoluk / Gdańsk - Gdynia

18

286

13

146
180

Stanisław Fryca
Hubert Fryca

 

18

292

14

157
158

Karol Dragan
Michał Żynda

Zakręcone Surykatki / Gdynia

16

284

15

166
167

Stanisław Matczak
Zofia Matczak

Na Szago / Gdańsk

15

237

16

140
165

Marcin Ołdakowski
Magdalena Witczyk

 

15

292

17

159
160

Hanna Larczyńska
Marek Larczyński

Hamar / Gdańsk

14

274

18

161
162
163

Adam Walczak
Joanna Walczak
Katarzyna Walczak

Kościerzyna

10

248

19

182
181

Katarzyna Gonia
Krzysztof Gonia

 

- 16

334

20

170
171

Robert Janus
Izabela Janus

mc2 / Pruszcz Gdański

- 17

334

21

172
173
174

Marcin Frycz
Edyta Frycz
Mikołaj Frycz

Drapieżne Pandziaki / Gdynia

- 49

367

22

175
176

Paweł Włodarczyk
Żurański

Sopot

NU

NU

23

168
169

Jagoda Kubiak
Tomasz Strosin

JAGOTOM / Rumia

NU

NU

24

154

Katarzyna Kinowska

 

NU

NU

TRASA PIESZA - TP 25

Miejsce

Nr zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

33

Jarosław Bartczak

UMKS Orkan Ostróda
/ Papowo Toruńskie

39

261

2

40

Bartosz Jasiński

NAVIGATORIA / Gdynia

39

304

3

54

Bieliński Patryk

Bhut Jolokia / Gdynia

39

356

4

51

Tomasz Kobyłecki

Gdynia

39

359

5

38
79

Witold Noga
Kamila Tuszkowska

Akademia Biegania z Ogonem / Gdańsk

39

378

6

35
78

Artur Semsch
Ryszard Borko

KS Pidrina / Gdynia

39

421

7

36
84
85

Piotr Pelpliński
Roman Jankowiak
Zbigniew Korduła

Akademia Biegani / Gdańsk

39

444

8

39
90

Adam Kossakowski
Konrad Stolarczyk

Gdynia

38

480

9

75
76

Adam Grześkowiak
Tomasz Florek

Kochorta Kutasa Wielgusa + ZeroPituPitu / Rewa

39

488

10

29
80
81

Krzysztof Kochanowicz
Tomasz Kmieć
Maciej Myszko

GR3miasto / Trójmiasto

39

510

11

46

Piotr Kopacz

Kopi / Gdynia

38

366

12

28
69

Władysław Sienkiewicz
Jakub Sienkiewicz

Sam W Lesie / Gdynia

38

503

13

89

Jakub Hinc

Rumiaki Mięczaki / Rumia

37

494

14

47
48
49

Mirosław Małek
Andrzej Zieliński
Rafał Smirnow

Zieloni / Gdynia

37

511

15

86

Jacek Tenderenda

 

37

534

16

42

Łukasz Cieplik

NAVIGATORIA / Gdynia

35

275

17

55
56

Tomasz Barszcz
Michał Włoch

 

35

522

18

43
44

Anna Łobaczewska
Michał Kalbarczyk

Dzikie Żelki / Gdańsk

34

551

19

32
77

Wiktor Walc
Grzegorz Jakubowski

Zgubiliśmy Się / Gdynia

31

509

20

34
82
83

Jacek Gierszewski
Tadeusz Gierszewski
Przemysław Kwapisz

Leśne Grzybki / Gdańsk

28

455

21

30

Marcin Mróz
Łukasz Mróz

Zdezorientowani / Gdynia

26

500

22

31

Katarzyna Jachowicz-Mróz
Jolanta Ludwińska

Nieugięte Anioły / Gdynia

26

501

23

70
71
72

Radosław Rosiński
Michał Balcerzak
Lechosław Szufel

Jakub Pantofel / Gdańsk

25

468

24

57
58

Katarzyna Jelińska
Krzysztof Jeliński

Stowarzyszenie TGRH
/ Rumia - Gdynia

23

481

25

52
53

Tomasz Strosin
Jagoda Kubiak

TOM / Rumia

23

518

26

62
63

Grzegorz Gębka
Michał Pieprzowski

Reda

20

410

27

41
66

Kasjusz Niedbala
Michał Turalski

Powsinogi / Sopot

20

426

28

37
73
74

Marcin Żadkowski
Stanisław Żadkowski
Jakub Kowalewski

Dla Adama Spod Tęczy / Gdynia

18

271

29

59
60

Marek Wrona
Wiesław Lewandowski

Pruszcz Gdański

18

363

30

24

Łukasz Radomski

Gdańsk

15

224

31

20

Natalia Krawczyk

Solutions / Wejherowo - Gdynia

14

288

32

50

Michał Mizera

W Końcu Sam / Gdańsk

13

435

33

87
88

Tomasz Bartusch
Rafał Bartusch

 

10

275

34

22
19

Tomasz Tołczyk
Ewa Łukasiewicz

Gdynia

10

463

35

21
67
68

Łukasz Łukasiewicz
Agnieszka Turalińska
Krzysztof Turaliński

Gdynia

10

464

36

45

Jeremi Chlebowicz

Gdańsk

0

554

37

26
64
65

Magdalena Bronk
Jakub Pankiewicz
Łukasz Hebanowski

Małpy i Tygrysy / Gdynia

NU

NU

TRASA PIESZA - TP 42

Miejsce

Nr zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

13

Andrzej Buchajewicz

MCkwadrat / Rotmanka

68

546

2

10

Marcin Montowski

Morenka Team / Gdańsk

68

605

3

9

Karol Wroński

Wrona / Gdańsk

68

625

4

18

Krzysztof Borowiec

Borówki / Gdańsk

69

634

5

16

Piotr Kamiński

Kivi Team / Gdynia

68

698

6

15

Marcin Hippner

Kopaga / Gdańsk

68

709

7

8

Andrzej Witkowski

Człowiek z Ciemności Otchłani / Gdańsk

68

812

8

7

Michał Bałchanowski

Morenka Team / Gdańsk

56

846

9

12
11

Maciej Zakrzewski
Adam Jodko-Narkiewicz

ZeroPituPitu / Rewa, Gdańsk

50

688

10

5

Marcin Łepek

Drink Team / Gdańsk

50

883

11

19
61

Karolina Sieklicka
Rafał Rychel

PDST / Trójmiasto

49

898

12

2

Jan Kozłowski

Gdańsk

37

586

13

1

Krzysztof Powajbo

LOTOS Running Team / Gdynia

33

670

14

3
4

Waldemar Soszyński
Anna Żurawska

SG-1 / Gdynia

29

632

15

14

Tomasz Grotowski

Rwda

13

385

16

17

Piotr Pałys

 

NU

NU

TRASA ROWEROWA - TR 20

Miejsce

Nr zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

131 102

Mateusz Hanke
Mateusz Hoppe

RENAULT ECO2 TEAM / Gdańsk

23

174

2

95

Adam Kot

PKO Harpagon / Gdańsk

23

184

3

132

Łukasz Kliszcz

Gdynia

23

193

4

129

Szymon Miotk

Grupa Trójmiasto/Intel / Sopot

23

200

5

127

Piotr Morawski

Gdańsk

23

207

6

116
115

Adam ŻuchlińskI
Maciej Matynia

 

23

218

7

128

Dariusz Wiśniewski

Gdynia

23

224

8

126

Andrzej Borek

Chwarzno / Gdynia

22

236

9

122

Henryk Wożniak

Gdańsk

20

231

10

6

Tomasz Will

Gdynia

19

238

11

123
124
125

Michał Gruba
Patrycja Gruba
Nadia Gruba

Ladybugs Manducare/ Reda

16

221

12

120
121

Marcin Doppke
Dominika Doppke

Biedronki / Reda

16

222

13

130
109

Dominik Kryszewski
Bartosz Hein

 

3

215

TRASA ROWEROWA - TR 50

Miejsce

Nr zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

119

Bartłomiej Bober

PKO Harpagon / Gdańsk

78

404

2

96

Mariusz Leśniowski

PKO Harpagon / Gdańsk

71

422

3

98

Tomasz Lipiński

Vitarade MTB Team / Gdańsk

67

395

4

93
94

Robert Biedunkiewicz
Adrian Nikonowicz

Kohorta Kutasa Wielgusa / Gdynia i Gdańsk

66

407

5

97

Jacek Polasz

Reda

65

417

6

101

Tomek Witt

Gdynia

63

398

7

99
100

Jakub Pokrzywnicki
Kornel Krzyżanowski

Kamionka / Sopot

54

416

8

104
105
106

Jan Hinc
Krzysztof Pobłocki
Rafał Falęcki

Dalej Nie Jadę
/ Reda - Rumia - Gdynia

47

411

9

107
108

Tomasz Larczyński
Adam Piotrowski

Świeże Zombie Obgryzione Przez Szczury (Full-Scale Gothic) / Gdańsk

45

413

10

117

Marek Benasiewicz

 

44

400

11

110
111

Marek Puchalski
Agata Wysocka

GR3miasto / Trójmiasto

37

403

12

91
92

Krzysztof Nowakowski
Sławomir Bielecki

Słupsk

18

405

13

103

Witold Ciesielski

Gdańsk

9

130

14

118

Katarzyna Skowrońska

 

NU

NU

15

116

Krystyna Konieczna

Leśne Dukty / Lipka

NU

NU

16

115

Tomasz Konieczny

Grupa Rowerowa / Lipka

NU

NU

17

112
113
114

Wojciech Babiański
Mikołaj Babiański
Łukasz Rybiński

Misiaki / Rumia

NU

NU

18

102

Mirosław Potocki

Grey Wolf / Gdynia

NU

NU


Powrót do treści | Wróć do menu głównego