biathlon.pomorskie.pl


Idź do treści

XI SPIROS - WYNIKI

SPIROS > XI SPIROS 2014


XI SPIROS

Gdyński Maraton na Orientację

Gdynia, 14 - 15. 03. 2014 r.

WYNIKI OFICJALNE

MAPY


TRASA PIESZA
TP 42


TRASA PIESZA
TP 25


TRASA PIESZA
TP 15


TRASA ROWEROWA
TR 50


TRASA ROWEROWA
TR 20

TRASA PIESZA - TP 42

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

7

KAROL WROŃSKI

Wrona / Gdańsk

54

588:55

2

13

ANDRZEJ BUCHAJEWICZ

MCkwadrat / Rotmanka

54

604:05

3

25

KRZYSZTOF BOROWIEC

BORÓWKI

54

647:05

4

10

MARCIN HIPPNER

Boli jeszcze? / Gdańsk

54

695:15

5

11

TOMASZ SZOT

Przyjaciel Harpagana / Gdańsk

54

714:25

6

9
8

MICHAŁ BAŁCHANOWSKI
MARCIN SONTOWSKI

Morenka Team / Gdańsk

54

781:40

7

 

ŁUKASZ STOSIK

Eklerek / Świecie

30

865:30

8

 

ADAM TANAN
LESŁAW WICHER

TF-51 / Gdańsk

27

744:15

9

21
22
23

ANDRZEJ OLEJNICZAK
BARTOSZ OLEJNICZAK
PIOTR PLICHT

Po trupach do celu / Gdańsk

17

516:15

10

18
19
20

ANNA ŻURAWSKA
ŁUKASZ SPANDEL
WALDEMAR SOSZYŃSKI

sg-1 / Gdańsk - Gdynia

13

417:10

TRASA PIESZA - TP 25

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

74

MACIEJ HEWELT

UKS Azymut 45 Gdynia/Sklepbiegowy.com / Gdańsk

29

266:45

2

68

JAROSŁAW BARTCZAK

Papowo Toruńskie

29

298:11

3

58
59

KRZYSZTOF JELIŃSKI
DAMIAN PLENKIEWICZ

Rumia/Gdynia

29

360:30

4

62
63

GABRIEL DAMPC
ADRIAN CHMIEL

Elektryk Zone

29

392:15

5

43

BARTEK JASIŃSKI

Navigatoria / Gdynia

29

393:25

6

71

ZBIGNIEW KORDUŁA

Gdańsk

29

413:05

7

51
52
53

JULIUSZ PIASECKI
PIOTREK GLONEK
PIOTR DEMBICKI

Interior / Gdynia

29

426:05

8

40

PIOTR KOPACZ

Tytus de Zoo / Gdynia

29

502:55

9

54

JACEK TENWERENDA

 

29

513:45

10

44
45

WITOLD NOGA
KAMILA TRUSZKOWSKA

Akademia Biegania / Gdańsk

29

516:35

11

66

ARTUR SEMSCH

KS Pidrina / Gdynia

28

447:45

12

46
47
48

MARCIN OŁDAKOWSKI
AGATA PANKOWSKA
ANNA HOŁUJ

Nie ma zmiłuj / Gdańsk

28

468:15

13

75
76

KATARZYNA PŁOCKE
TOMASZ PŁOCKE

Zagubieni w dziczy / Gdynia

28

506:40

14

14
12

MARCIN MRÓZ
ŁUKASZ MRÓZ

ZDEZORIENTOWANI / Gdynia

28

527:55

15

6

PIOTR SUŁKOWSKI

RUDY102 / Gdańsk

28

534:15

16

37
38
39

JAGODA KUCZYŃSKA
WOJCIECH ŚWIRYDCZUK
JERZY ŚWIRYDCZUK

Stowarzyszenie Podróżników "Horyzont" / Paraszyno / Gdańsk

27

530:05

17

15
16
17

MACIEJ ŁĘGOWSKI
NATALIA KRAWCZYK
PRZEMYSŁAW ZASOWSKI

SOLUTION / Gdynia - Wejherowo

25

416:30

18

 

KRZYSZTOF POWAJBO

LOTOS Running Team / Gdynia

25

528:55

19

41
42

ANDRZEJ BOREK
PIOTR BOREK

Zdezorientowani 2 / Gdynia

24

380:30

20

35
36

Marcin Chełminiak
Piotr Skuza

 

24

382:15

21

33
34

MACIEJ MYCZKO
TOMASZ KMIEĆ

GR3miasto / Trójmiasto

24

505:05

22

26

JAN WRUCK

Sukkub InO AKK GDAKK / Gdańsk

23

517:20

23

49
50

MAREK WRONA
WIESŁAW LEWANDOWSKI

Pruszcz Gdański

18

393:05

24

60
61

BARTŁOMIEJ BARTLEWSKI
JĘDRZEJ DRYWA

JBJ Team / Rumia

18

427:10

25

32

JAROSŁAW STANIAK

Czekam Na Ciebie / Pruszcz Gdański

16

501:25

26

55
56
57

ŁUKASZ HEBANOWSKI
JAKUB PANKIEWICZ
JACEK RICHTER

Cheeky Boys / Gdynia

15

401:20

27

30
31

AGNIESZKA TURALIŃSKA
KRZYSZTOF TURALIŃSKI

Joloka / Gdynia

15

464:50

28

27
28
29

EWA ŁUKASIEWICZ-TOŁCZYK
TOMASZ TOŁCZYK
ŁUKASZ ŁUKASIEWICZ

Przebijaczki / Gdynia

15

469:50

29

64
65

KAROL POMIERSKI
JAN KULKA

Parówydżoany / Gdynia

8

268:30

30

 

KAROL DRAPIEWSKI
RAFAŁ DRAPIEWSKI

 

4

358:40

31

72
73
74

MICHAŁ BURAS
IRENE ORTIZ MARTIN
IRENE TURIEL

Erasmus / Gdańsk

3

284:31

32

70
69

KINGA GRZYWACZ
KRZYSZTOF SZULC

 

6

351:05
atobus

TRASA ROWEROWA - TR 50

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

100

BARTŁOMIEJ BOBER

 

73

411:50

2

101

ADAM ŚWIECA

Cyklo Team / Gdynia

52

417:58

3

99

ROBERT BIEDUNKIEWICZ

Kohorta Kutasa Wielgusa / Gdynia

43

403:35

4

103
104

MAREK WRÓBEL
MARIUSZ LEŚNIOWSKI

harpagan / Gdańsk

43

413:25

5

79
90

ADAM MARCINIUK
ALEKSANDER KLAWITER

RADMOR Team / Rumia

40

417:30

6

78

MARIUSZ ŁOSIEWICZ

 

31

411:28

7

 

MARCIN WITKOWSKI

SONY MTB TEAM / Warszawa

31

442:25

8

 

ANDRZEJ PIWAKOWSKI

PKO Harpagan / Gdańsk

29

412:10

9

90

JACEK POLASZ

Reda

29

427:59

19

96
97
98

MAREK PUCHALSKI
PIOTR KSIĄŻEK
ŁUKASZ PAWLIK

GR3miasto / Trójmiasto

26

322:28

11

96
97
98

JAN HINC
KRZYSZTOF POBŁOCKI
RAFAŁ FALĘCKI

Dalej nie jadę / Reda/Rumia/Gdynia

24

322:28

12

95

MAREK SADOWSKI

GR3miasto / Czaple

23

396:20

13

91

MAREK BENASIEWICZ

Gdynia

23

397:40

14

81
82

KRYSTIAN STENCEL
SEBASTIAN KEMPA

A TAK NIE CHCIAŁEM ! / Pruszcz-Kartuzy

20

418:15

15

86

TOMASZ BRZUZY

LOTOS Running Team / Gdańsk

11

241 :31

16

87
88
89

KRZYSZTOF NOWAKOWSKI
SŁAWOMIR BIELECKI
MARCIN GÓRNY

Biegporybe.pl / Słupsk-Gdańsk

-25

471:42

TRASA PIESZA - TP 15

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

1

105

ROMUALD MISZEWSKI

Rum(i)ak

14

215:20

2

111

SŁAWOMIR ĆWIRKO

Stopa / Słupsk

14

264:16

3

109
110

RAFAŁ JASIŃSKI
JAKUB JASIŃSKI

33 dr OP / Gdynia

14

276:28

4

136
137

GRZEGORZ GĘBKA
MICHAŁ PIEPRZOWSKI

Leśne Ludki / Gdynia

13

292:18

5

139
140

IWONA FRĄCKIEWICZ
ŁUKASZ GRODECKI

Iwoluk / Gdańsk/Gdynia

12

293:32

6

126
127
128
129

TOMASZ MALINOWSKI
JULIA WIERZCHOWSKA
BARTEK GAJOS
MARCIN JESIONOWSKI

8 GDH "Brzask" 1 / Gdynia

11

278:40

7

132
133
134
135

PAWEL GLONEK
PATRYCJA BANACH
JULIA MAŁECKA - NOWOSIELSKA
MATEUSZ OSTANÓWKO

8 GDH "Brzask" 2 / Gdynia

11

296:30

8

122

ROBERT KUJAWSKI

272 II / Gdynia

10

232:20

9

123
124
125

PIOTR KOTULSKI
KAMILA PIERZGA
ALEKSANDRA ŁASZEWSKA

8 GDH "Brzask" 3 / Gdynia

10

279:35

10

114
115

ARTUR ŻEBROWSKI
FILIP DOLATOWSKI

PKO HARPAGAN

10

283:00

11

112
113

PIOTR FALITARSKI
JOANNA TRAWIŃSKA

Jeże w lesie / Gdynia

10

292:40

12

119
120
121

MAGDALENA FUDZIŃSKA
AGNIESZKA FUDZIŃSKA
MATEUSZ SZADURSKI

UNSTOPPABLE / Gdynia

9

283:30

13

117
118

IWONA KRAJEWSKA
MARIUSZ DOMŻALSKI

 

3

309:40

14

130
131

SZYMON KEMPA
RADOSŁAW POPŁAWSKI

272 I / Gdynia

0

313:50

15

144

ANNA DETTLAFF

 

-1

308:45

16

106
107
108

GRZEGORZ BRANDT
MICHAŁ ROWIŃSKI
RADOSŁAW KWIECIEŃ

Krzepki Radek Team / Gdynia

-1

313:20

17

71

PIOTR SPISAK

RENK / Gdańsk

- 7

320:30

18

92

MAGDALENA RATKOWSKA

"BIEG PO RYBĘ

-14

324:10

TRASA ROWEROWA - TR 20

Miejsce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min)

11

138

ADAM KOT

Gdańsk

24

223:07

2

116

MARCIN ŻYWNA

Gdynia

22

198:33

3

143

MICHAŁ OSSOWSKI

CYKLO TEAM / Gdynia

21

230:01

4

 

TOMASZ JEŻEWSKI

Gdynia

18

238:40

5

156

DAREK WIŚNIEWSKI

Gdynia

18

243:10

6

145

PIOTR MORAWSKI

Gdańsk

18

246:10

7

147
148
149

WOJCIECH BABIAŃSKI
MIKOŁAJ TABARO
ŁUKASZ RYBIŃSK

MISIAKI / Rumia

15

214:10

8

150
151
152

ADAM PIOTROWSKI
PAWEŁ BIELENNY
TOMASZ JARZEMBIŃSKI

3Team / Gdańsk

13

243:10

9

140

KAMIL LABUDA

Freesport / Wiślinka

8

219:38

10

146

SZYMON MIOTK

Grupa Trójmiasto/Intel / Sopot

8

252:30

11

153
154

ALEKSANDRA BŁĘDOWSKA
ANITA KOPANIA

AWO / Gdynia

4

226:42

12

142

MACIEJ PTASZEK

Łowcy Przygód / Gdańsk

1

258:05

13

155

PRZEMYSŁAW KOPANIA

RĘBIELCZ

-34

278:20


Powrót do treści | Wróć do menu głównego