biathlon.pomorskie.pl


Idź do treści

XII SPIROS - WYNIKI

SPIROS > XII SPIROS 2014

X I I ....S P I R O S

Gdyński Maraton na Orientację

Gdynia, 14 - 15. 11. 2014 r
.

MAPY



TP 15



TP 25



TP 42 - 1



TP 42 - 2



TR 20



TR 50 - 1



TR 50 - 2

TRASA PIESZA TP42

M-ce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas
(min.)

1

8

ANDRZEJ BUCHAJEWICZ

MCkwadrat / Rotmanka

65

488:10

2

15

MARIUSZ ADAMCZUK

Napieramy! / Sopot

65

491:10

3

10

MARCIN SONTOWSKI

Morenka Team / Gdańsk

65

510:46

4

11

MICHAŁ BAŁCHANOWSKI

Morenka Team / Gdańsk

65

545:21

5

22

MARCIN HIPPNER

Kosmate P. Gandalfa / Gdańsk

65

559:42

6

23

WOJCIECH PIWAKOWSKI

Gdańsk

65

597:45

7

35

MARIUSZ CZAJKA

MnO REKIN / Gdynia

65

731:21

8

4

MARCIN STRUSIŃSKI
MICHAŁ WIŚNIEWSKI

KTP BĄBELKI / Gdańsk

65

883:14

9

18

WIKTOR GRABOWSKI

TF-51 / Gdańsk

59

773:45

10

17

ADAM TANAN

TF-51 / Borkowo

59

778:46

11

9

MATEUSZ KRUSZYŃSKI

AKK GDAKK / Gdańsk

41

741:29

12

30

ARTUR ANGIELSKI

I'll be back / Gdynia

35

702:34

13

12
13
14

MAREK KOMOSIŃSKI
RADOSŁAW GRUSZKA
MACIEJ FURMAN

Galaktyczni Wędrowcy / Gdynia-Rumia

31

629:30

14

36

KRZYSZTOF POWAJBO

Kasztel 13 / Gdynia

26

434:17

15

16

TOMASZ MILATA

Gdynia

26

489:57


TRASA PIESZA TP25

M-ce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas (min.)

1

7

PRZEMYSŁAW OLECH

Gdynia

34

213:50

2

58
59

DAMIAN PLENKIEWICZ
KRZYSZTOF JELIŃSKI

Na szagę / Gdynia/Rumia

34

274:16

3

48

BARTEK JASIŃSKI

NAVIGATORIA / Gdynia

34

274:16

4

65

ŁUKASZ CIEPLIK

NAVIGATORIA / Gdynia

34

274:22

5

63
64

PIOTR GLONEK
PATRYK MROCZEK

BRZASK / Gdynia

34

316:09

6

70
71

PATRYK BIELIŃSKI
BARTOSZ ZIELIŃSKI

Gdynia

34

324:20

7

87
88
89

KRYSTYNA WANICKA
KRYSTIAN DARGACZ
RAFAŁ JASIŃSKI

33 dr OP / Gdynia

34

327:23

8

96
97

RYSZARD BORKO
RADOSŁAW LASKOWSKI

KS PIDRINA GDYNIA

34

327:41

9

77

PIOTR KOPACZ

-

34

342:21

10

106

ZBIGNIEW KORDUŁA

Gdańsk

34

368:48

11

67
68
69

PIOTR PELPLIŃSKI
ŁUKASZ ŁUKOWSKI
ARKADIUSZ KULEWICZ

Akademia Biegania / Sopot/Gdańsk

34

374:45

12

19

WALDEMAR FIJOR

SKARMAT / Toruń

34

398:38

13

20

WOJCIECH KLUSKA

SKARMAT / Toruń

34

411:42

14

50
51

MARCIN MRÓZ
ANDRZEJ BOREK

ZDEZORIENTOWANI / Gdynia

34

421:48

15

61
62

MARIUSZ PRZYTARSKI
JAKUB PRZYTARSKI

OSP LUBAŃ / Lubań

34

440:13

16

42
43
44

JAROSŁAW JAWORSKI
PIOTR CIEŻYŃSKI
MACIEJ OSIELSKI

Lniska, Gdańsk, Banino

34

453:01

17

39
40
41

JACEK BŁAJET
TOMASZ FLOREK
ADRIAN NIKONOWICZ

Kohorta K. Wielgusa

34

454:53

18

45
46
47

TOMASZ BARSZCZ
SEBASTIAN KWAPISZ
MICHAŁ WŁOCH

Szperacze / Gdynia/Reda

34

458:47

19

111
112

MACIEJ MYCZKO
TOMASZ KMIEĆ

GR3miasto / Trójmiasto

34

460:01

20

102
103

JOANNA STOPA
ZDZISŁAW BEŚKA

Garimpeiros / Dziemiany

34

472:30

21

60

MAREK WRONA

Pruszcz Gdański

34

498:14

22

100
101

ROBERT BERG
KATARZYNA BERG

BERG TEAM / Gdynia

33

471:24

23

93
94
95

ANDRZEJ ZIELIŃSKI
RAFAŁ SMIRNOW
MIROSŁAW MAŁEK

ZIELONI / Gdynia

33

512:31

24

80
81

PIOTR FALITARSKI
ADAM SIWIK

WLAZŁ W LAS / Gdynia

33

537:35

25

108
109
110

KAROLINA RABCZAK
RAFAŁ RYCHEL
MARCIN OŁDAKOWSKI

Seka nie będzie / Trójmiasto

32

527:44

26

52
53
54

BARTOSZ FILIPOWICZ
MAREK KASZEWSKI
MACIEJ KANIEWSKI

Fikaka / Gdańsk

31

372:30

27

75
76

JAN WRUCK
JOANNA OLEJNICZAK

Gdakk - Sukkub - KW / Gdańsk

30

535:52

28

37
38

JAROSŁAW KOWALCZUK
JACEK RICHTER

Do przodu / Gdańsk

29

423:05

29

66

TOMASZ ŁĘGA

Gdańsk

29

480:31

30

27

MARCIN ŁEPEK

Gdańsk

27

304:30

31

85
86

SŁAWOMIRA ZAPLASKA-SZUFEL
LECHOSŁAW SZUFEL

Malinowe Misie / Czaple

27

362:35

32

82
83
84

GRZEGORZ PAZDA
ANDRZEJ PAZDA
BARTŁOMIEJ ADAMEK

SERIOUS GENTELMEN / Gdynia

27

417:00

33

74

ARKADIUSZ BETLEJEWSKI

Gdynia

25

438:36

34

34

KRZYSZTOF TURALIŃSKI

Joloka / Gdynia

25

441:38

35

31
32
33

ŁUKASZ ŁUKASIEWICZ
EWA ŁUKASIEWICZ-TOŁCZYK
TOMASZ TOŁCZYK

Przebijaczki / Gdynia

25

448:23

36

90
91
92

PAWEŁ ZAJKA
WOJCIECH TWARUŻEK
DOMINIKA BAKOWSKA

Harpagan Gdańsk

22

399:18

37

72
73

ROBERT ZALEWSKI
MAREK ZALEWSKI

ZALESIE / Gdańsk

16

436:45

38

1
2
3

MONIKA HRYNIEWICKA
PRZEMYSŁAW JURGIELEWICZ
JACEK JURGIELEWICZ

SG SQUAD / Rumia

11

374:37

39

54
55

KATARZYNA WASYL
MAREK WASYL

Słupsk

10

352:05

40

56
57

DINA FELIŚ
PATRYK KRUPA

Hasał Hasał aż do Porzygu! / Gdynia

10

374:05

41

24
25
26

KAMIL DOPKE
IGOR HRYCIUK
MAGDALENA JAŻDŻEWSKA

Majtki / Gdynia, Bojano

10

396:25

42

78
79

ARTUR ANGOWSKI
PAWEL BOJKA

Grzybki / Gdynia

8

256:03

43

106
107

MONIKA PŁOCKE
TOMASZ PŁOCKE

-

7

241:18

44

98

JAROSŁAW BARTCZAK

-

5

192:45

45

28
29

JOANNA KIELBRATOWSKA
MONIKA MROZOWSKA

L2 / Gdańsk/Gdynia

2

274:30

46

104

DANIEL CHORĄŻEWICZ

KOSMICI-WINOZAURY / Gdynia

-

NKL

47

49

MIROSŁAW BUJAK

Lubno

-

NKL


TRASA ROWEROWA TR50

M-ce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas (min.)

1

125

BARTŁOMIEJ BOBER

Harpagan / Gdynia

80

390:00

2

 

TOMASZ JANKOWSKI

Bike Monsters Two / Gdańsk

80

411:47

3

124

TOMASZ SZOT

Bike Monsters One / Gdańsk

76

408:15

4

119

WITOLD CIESIELSKI

Gdańsk

68

417:04

5

123

TOMEK WITT

Gdynia

67

410:20

6

 

ROBERT BIEDUNKIEWICZ
RADOSLAW KASPRZAK

Gdynia

62

406:38

7

115

JACEK POLASZ

Reda

59

408:50

8

6

JAROSŁAW MYDLARSKI

Gdynia

45

353:02

9

118

KRYSTIAN STENCEL

-

42

405:51

10

116
117

TOMEK PASTUSZAK
FILIP PASTUSZAK

Żadnych gwałtownych ruchów / Gdańsk

42

411:55

11

120

MAREK BENASIEWICZ

Gdynia

41

410:54

12

121
122

PIOTR GRUGO
MATEUSZ PIKTEL

-

32

398:07

13

 

GRZEGORZ SZAWKAŁO

Gdańsk

27

373:21


TRASA PIESZA TP15

M-ce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas (min.)

1

141

ROMUALD MISZEWSKI

Rum(i)ak / Rumia

16

156:14

2

149

MARIUSZ ŁOSIEWICZ

Bojano

16

167:36

3

150

ROBERT KUJAWSKI

272-1 / Gdynia

16

171:31

4

133

TOMASZ KOBYŁECKI

Gdynia

16

182/30

5

148

KONRAD WYGANOWSKI

Rumia

16

201:32

6

131
132

DANIEL WISZNOWSKI
MIKOŁAJ WOJCIECHOWSKI

-

16

225:11

7

151
152

KATARZYNA KINOWSKA
WITOLD NOGA

Gdańsk

16

232:00

8

159
160

PAWEŁ JAKUBOWSKI
BEATA GRYSZPANOWICZ

BBL GDAŃSK / Gdańsk

16

239:50

9

145
146
147

SZYMON KEMPA
RADOSŁAW POPŁAWSKI
JAROSŁAW STOGOWSKI

272 / Gdynia-Reda-Stężyca

16

243:50

10

135
136
137
138

MICHAŁ ŚWIRYDCZUK
PIOTR ŚWIRYDCZUK
WOJCIECH ŚWIRYDCZUK
JERZY ŚWIRYDCZUK

Gdańsk / Banino

16

252:10

11

168
169

BRUNON RETZLAFF
WITOLD SERHEJ

Gdynia

16

261:31

12

134

ANNA DETTLAFF

AKK GDAKK / Gdańsk

16

274:20

13

144

PIOTR SPISAK

Stara Huta

16

292:48

14

142
143

ANITA KOMOROWSKA
JAROSŁAW SOBIERAJ

MAJ / TRÓJMIASTO

15

257:30

15

139
140

BARTOSZ LEPKA
ALEKSANDRA LEPKA

Słomiane Bambusy Junior / Ustka

14

273:20

16

162

EWA PTASZYŃSKA

Biała Lilia / Gdańsk

13

277:55

17

156
157
158

PIOTR KOTULSKI
NIKODEM KRÓL
MATEUSZ OSTANÓWKO

8. GDH "Brzask" patrol 1 / Gdynia

12

276:04

18

193

ANGELIKA GRZEŚKOWIAK

-

11

300:45

19

163
154
165
166
167

ZUZANNA JASIŃSKA
EWELINA MAUNERT
DAGMATA KRUK
MAŁGORZATA GOLIS
MICHAŁ

-

9

281:45

20

161

AGNIESZKA MARTYNOWSKA

Komu jak nie nam / Gdańsk

9

284:20

21

153
154
155

KAMILA PIERZGA
ALEKSANDRA ZAJĄC
JULIA WIERZCHOWSKA

8. GDH "Brzask" patrol 2 / Gdynia

8

291:43

22

171
172
173
174

WIKTORIA WITKOWSKA
MICHAŁ KĘDZIORA

MARCIN CEBULA
NATALIA JANIK

-

6

275:02


TRASA ROWEROWA TR20

M-ce

Nr. zaw.

Imię i Nazwisko

Zespół / Miejscowość

PK

Czas (min.)

1

186

TOMASZ LIPIŃSKI

-

36

204:40

2

176

PIOTR MORAWSKI

-

36

207:45

3

188

ADAM KOT

FatCat / Gdańsk

36

214:43

4

197

SZYMON MIOTK

Grupa Trójmiasto/Intel / Sopot

34

231:19

5

194

PAWEŁ PRUSZKOWSKI

Studio 3p team/ Gdańsk

34

233:20

6

113
114

MARIUSZ PAWLIK
MICHAŁ PAWLIK

Bracia Słaby / Gdynia

32

232:40

7

187

DARIUSZ WIŚNIEWSKI

Gdynia

31

232:40

8

192

TOMASZ JEŻEWSKI

Gdynia

30

225:55

9

202

MAREK PUCHALSKI

GR3miasto / Trójmiasto

29

234:48

10

130

TOMASZ WALEŃCZAK

Gdynia

27

209:01

11

199
198

JAN HINC
PAWEŁ HINC

Dalej Nie Jadę / Reda

27

231:15

12

176

KRZYSZTOF LUKS

-

26

217:26

13

183
184

MICHAŁ GRUBA
NADIA GRUBA

Ladybugs Manducare / Reda

24

232:34

14

206

TOMASZ WILL

Gdynia

24

235:51

15

178
179

MARCIN DOPPKE
DOMINIKA DOPPKE

Błyskawice / Reda

23

216:08

16

199
190
191

PIOTR RUDZKI
HUBERT RUDZKI
RYSZARD RUDZKI

Rukole / Gdynia

22

228:04

17

185

JACEK MYDLARSKI

-

21

237:20

18

200
201

ŁUKASZ RYBIŃSKI
PIOTR DUDULEWICZ

Misiaki 2 / Gdynia

20

197:39

19

207
208

WOJCIECH BABIAŃSKI
MIKOŁAJ BABIAŃSKI

Misiaki / Rumia

20

202:56

20

195
196

ALEKSANDRA BŁĘDOWSKA
ANITA KOPANIA

GORĄCE SIODŁA / Gdynia

19

224:00

21

203
204

MARZENA SZCZYBIELSKA
ADAM SZCZYGIELSKI

-

19

246:23

22

180
181
182

ALEKSANDRA DUDEK
MARCIN BAJERSKU
JAN BAJERSKI

-

15

190:31

23

170

KAMIL LABUDA

Freesport

13

166:00

24

205

KRZYSZTOF NOWAKOWSKI

Zębatka w Łydce / Słupsk

12

215:24

.
.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego