biathlon.pomorskie.pl


Idź do treści

ZAWODY 2012

WYNIKI ZAWODY > 2012

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub / Miejscowość

Rocznik

14.04

24.05

25.10

2 wyniki z 3

PP

MWP

MWP

Ind.

Spr.

Ind.

RAZEM

Katagoria Żak - dziewczeta

1

BAZAL Maja

UKS ORKA Gdynia

2000

-

35

30

65

2

KONIUSZY Joanna

PKO HARPAGAN Gdańsk

2000

-

-

40

40

2

SPOREK Julia

UKS ORKA Gdynia

2000

-

40

-

40

4

JACHIMKOWSKA Nikola

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

37

37

4

DOBRAS Agata

UKS ORKA Gdynia

2000

-

37

-

37

6

GROMOW Weronika

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

35

35

7

GRZENKOWICZ Kinga

UKS KASZUB Luzino

1999

-

-

33

33

7

PRUSAK Magda

UKS ORKA Gdynia

2001

-

33

-

33

9

KULA Agata

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

31

31

9

PRUSAK Aniela

UKS ORKA Gdynia

1999

-

31

-

31

11

WOLAK Julia

UKS ORKA Gdynia

2001

-

30

-

30

12

FARON Julia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

29

29

13

GOLUBIEWSKA Emilia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

28

28

14

LIPSKA Marta

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

27

27

15

PIEŃKOWSKA Paulina

UKS KASZUB Luzino

1999

-

-

26

26

16

DEREWIECKA Julia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

25

25

17

STRENG Agnieszka

UKS KASZUB Luzino

1999

-

-

24

24

18

RUTKOWSKA Paulina

UKS KASZUB Luzino

1999

-

-

23

23

19

SZWEDA Aleksandra

UKS KASZUB Luzino

1999

-

-

22

22

20

PIPCZYŃSKA Klaudia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

21

21

Kategoria Żak - chłopcy

1

SZCZYBELSKI Cezary

UKS ORKA Gdynia

1999

40

40

-

80

2

DOLATOWSKI Filip

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

35

40

75

3

BRYLOWSKI Mateusz

GKS CARTUSIA Kartuzy

1999

31

31

37

68

4

RUDZKI Hubert

UKS ORKA Gdynia

2000

-

37

-

37

4

FRANKIEWICZ Wiktor

UKS GROMIK Gdynia

 

37

-

-

37

6

WINIKAJTYS Patryk

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

35

35

6

BERGAŃSKI Kacper

UKS GROMIK Gdynia

1999

35

-

-

35

8

SKRZYPCZAK Filip

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

33

33

8

DZWONKOWSKI Paweł

UKS ORKA Gdynia

2000

-

33

-

33

8

NOWOWIEJSKI Dawid

UKS GROMIK Gdynia

 

33

-

-

33

11

BANACHOWSKI Patryk

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

31

31

12

MATYJA Piotr

UKS ORKA Gdynia

1999

-

30

-

30

12

SUMIŃSKI Adam

UKS GROMIK Gdynia

 

30

-

-

30

14

DOMARUS Nikodem

UKS ORKA Gdynia

1999

-

29

-

29

14

LESZCZYŃSKI Michał

UKS GROMIK Gdynia

 

29

-

-

29

16

MAZUR Olaf

UKS ORKA Gdynia

2000

-

28

-

28

Kategoria Młodzik - dziewczęta

1

BRYLOWSKA Anita

GKS CARTUSIA Kartuzy

1997

40

40

40

80

2

NIKLAS Hanna

GKS CARTUSIA Kartuzy

1998

37

31

35

72

3

GRUCHAŁA Natalia

UKS ORKA Gdynia

1996

33

-

37

70

4

KRÓL Jadwiga

UKS ORKA Gdynia

1997

30

37

-

67

5

BOJKA Agata

UKS KASZUB Luzino

1996

35

30

-

65

6

SILKOWSKA Paulina

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

31

33

-

64

7

GRACZYK Karolina

UKS KASZUB Luzino

1996

-

27

35

62

8

FLEJSZER Aleksandra

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

29

25

30

59

9

OKROJ Magda

UKS KASZUB Luzino

1996

-

29

28

57

10

PRUSIK Maria

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

24

31

55

11

SZALA Małgorzata

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

28

26

54

12

ZBLEWSKA Alicja

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

27

21

25

52

13

LITTWIN Dominika

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

26

26

24

50

14

JARANOWSKA Aleksandra

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

25

16

19

44

15

GOCŁAWSKA Paulina

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

23

18

20

43

16

GOETTEL Aleksandra

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

24

17

-

41

17

DOMAŃSKA Paulina

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

28

10

-

38

18

KĄKOL Aleksandra

UKS ORKA Gdynia

1998

-

35

-

35

19

PIETRZAK Klaudia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

12

13

-

35

20

MASZOTA Monika

UKS KASZUB Luzino

1997

-

-

29

29

21

DAMPS Wiktoria

UKS KASZUB Luzino

1998

-

-

27

27

22

SEMAK Ewelina

UKS KASZUB Luzino

1998

-

-

23

23

22

WALASZEK Patrycja

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

-

23

-

23

24

ŁAKOMA Aneta

PKO HARPAGAN Gdańsk

 

-

-

22

22

24

RESZKA Kamila

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

-

22

-

22

26

MAŃKOWSKA Barbara

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

-

21

21

26

MICHNOWSKA Sandra

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

21

-

-

21

28

BREJNAK Natalia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

20

-

20

28

POBORCA Katarzyna

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

20

-

-

20

30

CIUBA Karolina

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

-

19

-

19

30

DĘBICKA Anna

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

19

-

-

19

32

LISEWSKA Agnieszka

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

15

-

15

33

MUSIAŁ Agnieszka

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

-

14

-

14

34

WERA Kamila

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

-

12

-

12

35

RASZKIEWICZ Maria

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

-

11

-

11

Kategoria Młodzik - chłopcy

1

BURCZYK Patryk

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

40

40

40

80

2

ŻEBROWSKI Artur

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

37

37

74

3

PIECZKA-PIETRZAK Tymoteusz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

37

35

33

72

4

ŚWIĘTNICKI Krzysztof

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

33

33

-

66

5

JANKOWSKI Michał

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

35

30

27

65

6

GRONO Bartosz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

31

28

31

62

7

GOŁOJUCH Kamil

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

30

31

29

61

8

OŚKO Mateusz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

29

29

-

58

9

KRUPIŃSKI Tomasz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

26

30

56

10

WALASZEK Jacek

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

28

27

26

55

11

ZDUNEK Krzysztof

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

26

24

25

51

12

TYMAŃSKI Kosma

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

21

28

48

13

KAIM Maciej

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

25

22

-

47

14

SOCHACKI Dawid

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

23

24

47

15

PRZYŻYCKI Michał

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

24

16

-

40

16

WASZCZUK Bartosz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

23

15

17

40

17

PANKIEWICZ Paweł

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

22

17

18

40

18

JASIŃSKI Tymon

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

18

20

38

19

ZAWIELAK Kamil

PKO HARPAGAN Gdańsk

1996

-

-

35

35

20

BYSEWSKI Filip

UKS GROMIK Gdynia

1996

27

-

-

27

21

WYSOWSKI Filip

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

25

-

25

22

CERN Kamil

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

-

23

23

23

ŁUCKIEWICZ Robert

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

-

22

22

24

KITA Mateusz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

-

21

21

25

WILMONT Eryk

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

20

-

20

26

BRILLOWSKI Mateusz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

-

19

19

26

ŁOBODZIŃSKI Dominik

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

19

-

19

Kategoria Junior młodszy - dziewczęta

1

GRABLOWSKA Dorota

UKS KASZUB Luzino

1995

40

-

40

80

2

TORZEWSKA Michalina

UKS GROMIK Gdynia

1995

-

37

37

74

3

CUKRAS Sylwia

UKS GROMIK Gdynia

1995

-

40

-

40

4

WICON Paula

UKS KASZUB Luzino

1994

-

-

35

35

Kategoria Junior młodszy - chłopcy

1

KĄKOL Michał

UKS ORKA Gdynia

1994

40

-

40

80

2

OKROJ Marcin

GKS CARTUSIA Kartuzy

1995

37

40

37

77

3

TRZEBIATOWSKI Jakub

PKO HARPAGAN Gdańsk

1995

-

37

-

37

4

DOLATOWSKI Piotr

PKO HARPAGAN Gdańsk

1994

-

35

-

35

Kategoria Junior - dziewczęta

1

HINC Dorota

UKS Kaszub Luzino

1993

40

40

37

80

2

PAWLICKA Alicja

UKS Kaszub Luzino

1991

-

-

40

40

3

LIŃSKA Kamila

UKS Kaszub Luzino

1992

-

-

35

35

Kategoria Junior - chłopcy

1

BOGACZ Paweł

GKS CARTUSIA Kartuzy

1993

37

40

40

80

2

OSIŃSKI Jakub

UKS ORKA Gdynia

1993

40

37

-

77


Powrót do treści | Wróć do menu głównego