biathlon.pomorskie.pl


Idź do treści

ZAWODY 2013

WYNIKI ZAWODY > 2013

PUCHAR POMORZA W BIATHLONIE LETNIM W 2013 r

WYNIKI

PUCHAR POMORZA - 15. 04. 2013 r.

PUCHAR POMORZA - 05. 06. 2013 r.

PUCHAR POMORZA - 07. 09. 2013 r.


KLASYFIKAJA KOŃCOWA PUCHARU POMORZA
W BIATHLONIE LETNIM
W 2013 ROKU

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub / Miejscowość

Rocznik

15.04

5.06

7.09

7.09

3 wyniki z 4

PP

PP

MWP

MWP

Ind.

Spr.

Ind.

Spr.

RAZEM

Kategoria Żak - dziewczyny

1

KONIUSZY Joanna

PKO HARPAGAN Gdańsk

2000

37

40

40

35

117

2

SPOREK Julia

UKS ORKA Gdynia

2000

40

37

37

37

114

3

KLASA Anna

GKS CARTUSIA Kartuzy

2000

-

-

36

40

75

4

ŁAJEWSKA Patrycja

UKS ORKA Gdynia

2001

36

35

-

-

70

5

BAZAL Maja

UKS ORKA Gdynia

2000

30

33

-

-

63

6

DOBRAS Agata

UKS ORKA Gdynia

2000

33

29

-

-

62

7

PRUSAK Magda

UKS ORKA Gdynia

2001

31

30

-

-

61

8

CZAPLIŃSKA Anna

UKS ORKA Gdynia

2001

29

28

-

-

57

9

DOBRZYCKA Karolina

UKS ORKA Gdynia

2001

-

31

-

-

31

10

SZCZYBELSKA Natalia

UKS ORKA Gdynia

2001

28

-

-

-

28

Kategoria Żak - chłopcy

1

NOWAK Grzegorz

niezrzeszony / Gdynia

2003

-

-

40

40

80

2

USZACKI Paweł

UKS ORKA Gdynia

2000

35

40

-

-

75

3

BUGAJSKI Jakub

PKO HARPAGAN Gdańsk

2000

-

-

37

35

72

3

ORTMANN Szymon

GKS CARTUSIA kartuzy

2001

-

-

35

37

72

5

DZWONKOWSKI Paweł

UKS ORKA Gdynia

2000

-

40

-

-

40

6

RUDZKI Hubert

UKS ORKA Gdynia

2000

-

37

-

 

37

Kategoria Młodzik - dziewczęta

1

NIKLAS Hanna

GKS CARTUSIA Kartuzy

1998

-

40

37

37

114

2

BRYLOWSKA Anita

GKS CARTUSIA Kartuzy

1997

-

29

40

40

109

3

SZALA Małgorzata

PKO HARPAGAN Gdańsk

19998

35

37

33

35

107

4

LISEWSKA Agnieszka

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

37

30

35

-

102

5

JACHIMKOWSKA Nikola

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

33

33

30

30

96

6

KĄKOL Aleksandra

UKS ORKA Gdynia

1998

30

-

31

33

94

7

CHMIELEWSKA Natalia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

29

31

29

29

89

8

BREJNAK Natalia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

26

28

31

85

9

LITTWIN Dominika

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

23

27

26

27

80

10

DEREWIECKA Julia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

32

25

-

-

56

11

PRUSAK Aniela

UKS ORKA Gdynia

1999

-

-

25

28

53

12

GOCLAWSKA Paulina

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

22

24

-

-

46

13

PRUSIK Maria

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

40

-

-

-

40

14

KRÓL Jadwiga

UKS ORKA Gdynia

1997

-

35

-

-

35

15

ZBLEWSKA Alicja

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

28

-

-

28

16

SILKOWSKA Paulina

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

27

-

-

-

27

16

KARDAS Aleksandra

UKS ORKA Gdynia

1998

-

-

27

-

27

18

GROMOW Weronika

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

26

-

-

-

26

19

GOLUBIEWSKA Emilia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

25

-

-

-

25

20

MAŃKOWSKA Barbara

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

24

-

-

-

24

21

ŁAKOMA Aneta

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

23

-

-

23

22

FARON Julia

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

21

-

-

-

21

Kategoria Młodzik - chłopcy

1

ŻEBROWSKI Artur

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

37

40

40

40

120

2

BRYLOWSKI Mateusz

GKS CARTUSIA Kartuzy

1999

-

37

37

37

111

3

DOLATOWSKI Filip

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

33

31

35

37

105

4

ŁUCKIEWICZ Robert

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

40

-

29

25

94

5

JAGIEŁŁO Jakub

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

29

29

31

30

30

6

SAKŁAK Michał

UKS ORKA Gdynia

1999

-

28

28

31

87

7

SKRZYPCZAK Filip

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

25

26

27

29

82

8

TRUNOWICZ Kondrat

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

27

-

26

26

79

9

MATERNY Adam

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

22

25

23

28

76

10

CERN Kamil

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

35

30

-

-

75

11

WILMONT Eryk

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

18

23

25

23

71

12

WINIKAJTIS Patryk

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

33

33

66

13

TYMAŃSKI Kosma

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

30

33

-

-

63

14

WASZCZUK Bartosz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

17

-

22

22

61

15

WOJTUŃ Radosław

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

30

27

57

16

ZĄBECKI Borys

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

21

27

-

-

48

17

BONIEWICZ Paweł

PKO HARPAGAN Gdańsk

1999

-

-

24

24

48

18

JANKOWSKI Michał

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

-

35

-

-

35

19

BURCZYK Patryk

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

31

-

-

-

31

20

GOŁOJUCH Kamil

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

28

-

-

-

28

21

ZDUNEK Krzysztof

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

26

-

-

-

26

22

SOCHACKI Dawid

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

24

-

-

-

24

22

BANACHOWSKI Patryk

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

-

24

-

-

24

24

WALASZEK Jacek

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

23

-

-

-

23

25

KRUPIŃSKI Tomasz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

29

-

-

-

20

26

PANKIEWICZ Paweł

PKO HARPAGAN Gdańsk

1997

19

-

-

-

19

27

BRILLOWSKI Mateusz

PKO HARPAGAN Gdańsk

1998

16

-

-

-

16

Kategoria Junior młodszy - dziewczęta

1

GRACZYK Karolina

niezrzeszona / lLuzino

1996

-

40

40

40

120

2

TORZEWSKA Michalina

UKS GROMIK Gdynia

1995

37

37

-

-

74

3

GRABLOWSKA Dorota

niezrzeszona / Luzino

1996

40

-

-

-

40

Kategoria Junior młodszy - chłopcy

1

OKROJ Marcin

GKS CARTUSIA Kartuzy

1995

-

-

40

40

80

2

DWORAKOWSKI Mateusz

UKS ORKA Gdynia

1995

40

-

-

-

40

Kategoria Junior - dziewczęta

1

HINC Dorota

niezrzeszona / Luzino

1993

40

-

-

-

40

Kategoria Junior - chłopcy

1

KĄKOL Michał

UKS ORKA Gdynia

1994

40

-

40

37

117

2

TREDER Przemysław

GKS CARTUSIA Kartuzy

1992

-

-

37

40

77

3

MAĆKOWIAK Mateusz

UKS ORKA Gdynia

1994

-

-

35

35

70

4

OSIŃSKI Jakub

UKS ORKA Gdynia

1994

37

-

-

-

37


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego