biathlon.pomorskie.pl


Idź do treści

ZAWODY 2014

WYNIKI ZAWODY > 2014

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Rok

05.04

17.05

13.09

25.10

 

PP

PP

PP

PP

PP

PP

PP

PP

Spr.

Ind.

Spr.

Ind.

Spr.

Poś

Spr.

Ind.

RAZEM

 

Kategoria Żak - dziewczęta

1

ŻEBROWSKA MAGDA

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

40

40

40

37

157

2

PRUSAK MAGDALENA

UKS Orka

2001

-

-

40

40

33

35

-

-

148

3

ROSA ALEKSANDRA

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

35

37

33

35

140

4

KAMM ALICJA

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

30

31

30

31

122

5

TARANOWSKA OLGA

PKO Harpagan

2001

       

25

27

29

30

111

6

TURBIARZ MARCELINA

INDYW.

2003

-

-

-

-

-

-

37

40

77

7

BYCZKOWSKA KAMILA

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

37

33

-

-

70

8

PACEK AGNIESZKA

PKO Harpagan

2005

-

-

-

-

-

-

31

33

64

9

DEREWECKA OLIWIA

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

29

30

-

-

59

10

PRUSAK ALEKSANDRA

UKS Orka

2005

-

-

-

-

26

29

-

-

55

11

WĄSOWSKA ANDREA

UKS Orka

2004

-

-

-

-

24

28

-

-

52

12

BRYLOWSKA KAROLINA

GKS Cartusia

2001

40

-

-

-

-

-

-

-

40

13

LIPIŃSKA MAŁGORZATA

PKO Harpagan

2002

-

-

-

-

-

-

35

-

35

14

JĘDRZEJEK MAŁGORZATA

UKS Orka

2003

-

-

-

-

31

-

-

-

31

15

KUNDO KAROLINA

PKO Harpagan

2004

-

-

-

-

-

-

28

-

28

16

HEIMOWSKA NATALIA

UKS Orka

2002

-

-

-

-

28

-

-

-

28

17

ROGACZEWSKA OLIWIA

UKS Orka

2003

-

-

-

-

27

-

-

-

27

18

WIERZBICKA IGA

UKS Orka

2004

-

-

-

-

23

-

-

-

23

 

Kategoria Żak - chłopcy

1

ŻOŁNOWSKI MACIEJ

UKS Gromik

2002

37

-

40

40

40

40

-

-

160

2

ORTMANN SZYMON

GKS Cartusia

2001

40

40

33

35

37

37

37

40

154

3

PACEK ADAM

PKO Harpagan

2003

-

-

37

37

-

-

40

35

149

4

TRUN KAMIL

UKS Gromik

2003

-

-

35

33

31

35

33

-

136

5

TOMASZEWSKI BŁAŻEJ

UKS Gromik

2002

35

-

31

31

35

31

-

-

132

6

MIKOŁAJCZYK KACPER

UKS Gromik

2002

33

-

30

30

33

33

-

-

129

7

ZADORA Marcel

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

30

29

28

27

114

8

BURDZIK Michał

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

27

30

26

29

112

9

SOCHA SEBSATIAN

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

23

28

25

30

105

10

WASZCZUK MIKOŁAJ

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

18

25

30

31

104

11

KAIM JACEK

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

22

28

22

26

98

12

ERECIŃSKI DAMIAN

PKO Harpagan

2001

-

-

-

-

19

24

24

26

93

13

PANKAŁ PAWEŁ

PKO Harpagan

2002

-

-

-

-

-

-

29

37

66

14

LIZUREJ ROCH

INDYW.

2003

-

-

-

-

-

-

31

33

64

15

PUKOWSKI PIOTR

PKO Harpagan

2002

-

-

29

29

-

-

-

-

58

16

SAMSEL REMIGIUSZ

UKS Gromik

2003

-

-

-

-

-

-

27

28

55

17

DOBRAS SZYMON

UKS Orka

2004

-

-

-

-

20

26

-

-

46

18

POTAJAŁŁO MIKOŁAJ

UKS Gromik

2003

-

-

-

-

24

-

19

-

43

19

PIÓRO DAWID

UKS Gromik

2003

-

-

-

-

17

23

-

-

40

20

STOLA DAWID

PKO Harpagan

2004

-

-

-

-

-

-

35

-

35

21

MROCZKOWSKI FILIP

UKS Orka

2003

-

-

-

-

29

-

-

-

29

22

PAWLACZYK SZYMON

UKS Orka

2002

-

-

-

-

28

-

-

-

28

23

NAZAR TOMASZ

UKS Orka

2005

-

-

-

-

26

-

-

-

26

24

PRUSAK MICHAŁ

UKS Orka

2003

-

-

-

-

25

-

-

-

25

25

ŚLESZYCKI MICHAŁ

PKO Harpagan

2004

-

-

-

-

-

-

23

-

23

26

BIELECKI KONRAD

PKO Harpagan

2004

-

-

-

-

-

-

21

-

21

27

ROMAŃSKI MIŁOSZ

UKS Orka

2004

-

-

-

-

21

-

-

-

21

28

BIELECKI KAMIL

PKO Harpagan

2004

-

-

-

-

-

-

20

-

20

29

URBANEK MATEUSZ

PKO Harpagan

2004

-

-

-

-

-

-

18

-

18

30

NECEL PAWEŁ

PKO Harpagan

2004

-

-

-

-

-

-

17

-

17

 

Kategoria Młodziczki

1

KONIUSZY JOANNA

PKO Harpagan

2000

33

33

40

40

35

35

40

40

160

2

NIKLAS HANNA

GKS Cartusia

1998

40

40

37

37

37

40

37

37

157

3

KLASA ANNA

GKS Cartusia

2000

30

37

31

35

33

37

33

35

144

4

JACHIMKOWSKA NIKOLA

PKO Harpagan

1999

28

35

28

28

-

-

35

33

131

5

CHMIELEWSKA NATALIA

PKO Harpagan

1999

35

31

29

27

31

33

-

-

130

6

SZALA MAŁGORZATA

PKO Harpagan

1998

27

30

35

33

28

-

30

30

128

7

BREJNAK NATALIA

PKO Harpagan

1998

37

-

30

31

29

-

-

-

127

8

SPOREK JULIA

UKS Orka

2000

-

-

33

29

40

31

-

-

124

9

KĄKOL ALEKSANDRA

UKS Orka

1998

29

29

25

26

27

30

-

-

115

10

MALINOWSKA SARA

PKO Harpagan

2000

25

28

26

-

24

27

-

-

106

11

MATULANIEC ALICJA

PKO Harpagan

1999

   

22

22

   

31

31

104

12

SUTYŁA KAROLINA

PKO Harpagan

2000

19

27

24

24

25

28

-

-

104

13

HALBECKA ANGELIKA

PKO Harpagan

2000

22

26

22

-

26

29

-

-

103

14

LISEWSKA AGNIESZKA

PKO Harpagan

1998

-

-

33

29

40

-

-

-

102

15

JANKOWSKA KAROLINA

PKO Harpagan

1999

20

-

19

21

-

-

-

-

60

16

KRÓL DOTOTA

IND.

1998

-

-

-

-

-

-

29

29

58

17

ZBLEWSKA ALICJA

PKO Harpagan

1998

26

25

-

-

-

-

-

-

51

18

ŁAKOMA ANETA

PKO Harpagan

1998

23

24

-

-

-

-

-

-

47

19

GROMOW WERONIKA

PKO Harpagan

1999

-

-

21

25

-

-

-

-

46

20

PRUSAK ANIELA

UKS Orka

1999

-

-

23

23

-

-

-

-

46

21

MIRBACH PAULINA

PKO Harpagan

2000

18

23

-

-

-

-

-

-

41

22

DEPTULSKA MARIA

Indywidualnie

2000

31

-

-

-

-

-

-

-

31

23

LITWIN DOMINIKA

PKO Harpagan

1998

24

-

-

-

-

-

-

-

24

24

KOSZLAK ZUZANNA

UKS Gromik

1999

21

-

-

-

-

-

-

-

21

 

Kategoria Młodzicy

1

ŻEBROWSKI ARTUR

PKO Harpagan

1998

37

40

37

40

40

40

40

40

160

2

DOLATOWSKI FILIP

PKO Harpagan

1999

40

37

31

35

37

35

37

35

151

3

BRYLOWSKI MATEUSZ

GKS Cartusia

1999

35

35

35

33

35

37

31

33

142

4

GAJCY DAMIAN

PKO Harpagan

2000

19

23

22

24

30

30

35

37

132

5

WOJEWSKI TOMASZ

UKS Gromik

2000

29

29

28

31

33

33

33

31

130

6

JAGIEŁŁO JAKUB

PKO Harpagan

1998

33

33

29

26

-

-

-

-

121

7

SKRZYPCZAK FILIP

PKO Harpagan

1999

31

25

26

27

31

31

-

-

120

8

BUGAJSKI JAKUB

PKO Harpagan

2000

17

30

27

29

26

29

29

30

118

9

JANKOWSKI MICHAŁ

PKO Harpagan

1998

30

28

30

30

-

-

-

-

118

10

MATERNY ADAM

PKO Harpagan

1999

26

27

-

-

-

-

30

29

112

11

LISOWSKI PRZEMYSŁAW

PKO Harpagan

2000

27

26

25

26

-

-

24

28

107

12

LINOWSKI WOJCIECH

PKO Harpagan

2000

18

24

17

-

28

27

26

26

107

13

DROBOTOWICZ MICHAŁ

PKO Harpagan

2000

21

17

19

20

27

26

25

24

102

14

WILKE PRZEMYSŁAW

PKO Harpagan

2000

25

17

-

-

24

24

23

25

98

15

RYCHARSKI DANIEL

PKO Harpagan

2000

-

-

17

19

29

28

-

-

93

16

WILMONT ERYK

PKO Harpagan

1998

24

21

19

21

-

-

-

-

85

17

ŁUCKIEWICZ ROBERT

PKO Harpagan

1998

-

-

40

37

-

-

-

-

77

18

KUNZE MATEUSZ

PKO Harpagan

2000

23

22

23

-

-

-

-

 

69

19

CERN KAMIL

PKO Harpagan

1998

28

31

-

-

-

-

-

 

59

20

PUKOWSKI PAWEL

PKO Harpagan

1999

-

-

-

-

-

-

28

27

55

21

RUDZKI HUBERT

UKS Orka

2000

-

-

23

28

-

-

-

-

51

22

RUSZCZAK JAKUB

UKS Gromik

2000

-

-

-

-

23

25

-

-

48

23

BACHNOWSKI PATRYK

PKO Harpagan

1999

-

-

-

-

25

23

-

-

48

24

WASILEWSKI DAWID

UKS Gromik

2000

-

-

22

23

-

-

-

-

45

25

PIÓRO MATEUSZ

PKO Harpagan

2000

22

20

-

-

-

-

-

-

42

26

ZĄBECKI BORYS

PKO Harpagan

1998

   

16

22

-

-

-

-

38

27

BONIEWICZ PAWEŁ

PKO Harpagan

1999

20

18

-

-

-

-

-

-

38

28

SUMIŃSKI ADAM

UKS Gromik

1999

-

-

33

-

-

-

-

-

33

29

KATKOWSKI PAWEŁ

IND

1998

-

-

-

-

-

-

27

-

27

30

CHARCZENKO EDGAR

PKO Harpagan

1999

-

-

-

-

-

22

-

-

22

31

KOSIŃSKI MATEUSZ

PKO Harpagan

2000

-

-

14

-

-

-

-

-

14

 

Kategoria Juniorki Mlodsze

1

BRYLOWSKA ANITA

GKS Cartusia

1997

40

40

37

40

-

-

40

40

160

2

MIĄSKOWSKA KATARZYNA

GKS Cartusia

1997

37

-

40

35

-

-

-

-

112

3

GRACZYK KAROLINA

Indywidualnie

1996

--

-

35

37

-

-

-

-

72

4

PRUSIK MARIA

PKO Harpagan

1997

35

-

-

-

-

-

-

-

35

 

Kategoria Juniorki

1

LINOWSKA JULITA

PKO Harpagan

1993

37

37

-

-

-

-

40

-

114

2

GRABLOWSKA DOROTA

Indywidualnie

1995

40

40

-

-

-

-

-

-

80

3

TORZEWSKA MICHALINA

UKS Gromik

1995

35

-

-

-

-

-

-

-

35

 

Kategoria Juniorzy

1

KĄKOL MICHAŁ

UKS Orka

1994

40

40

40

40

40

40

-

-

160

2

DWORAKOWSKI MATEUSZ

UKS Orka

1995

37

37

-

-

-

-

-

-

74


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego